śnieg na aucie

Święta Bożego Narodzenia są wyjątkowym czasem szczęścia, radości i serdeczności, w którym wręczamy sobie prezenty w gronie rodziny, przyjaciół, pracowników. Jeśli chcesz sprawić upominek komuś bliskiemu, kto posiada auto, mamy dla Ciebie 10 ciekawych propozycji.

Brelok

brelok Tani, symboliczny upominek, który może sprawić wiele radości. Różnorodność dostępnych na rynku breloków do kluczy sprawia, że bez problemu można znaleźć egzemplarz odpowiedni dla każdego. Najoczywistszym i zarazem naprawdę dobrym rozwiązaniem jest ofiarowanie breloka z logo auta, którym jeździ obdarowywana osoba.

Akcesoria i preparaty do pielęgnacji auta

Akcesoria i preparaty do pielęgnacji autaO samochód trzeba dbać, bez dwóch zdań. Wie o tym każdy kierowca, dlatego kupno wysokiej jakości środków i preparatów do pielęgnacji auta jest dobrym pomysłem. Mogą być one znakomitym prezentem dla osoby zmotoryzowanej, która lubi mieć czyste auto.

Dywaniki

Gdy nadchodzi zima, warto wymienić dywaniki samochodowe z tkaniny na te wykonane z gumy. Jako że Święta Bożego Narodzenia są zimą, obdarowanie bliskiej osoby gumowymi, ładnymi dywanikami może być trafnym pomysłem na prezent.

Paliwowa karta podarunkowa

karta podarunkowa na paliwoKto jeździ autem, ten musi regularnie tankować – to sprawa oczywista i niepodlegająca dyskusji, tak samo jak fakt, że ceny paliw są wysokie jak na kieszenie polskich kierowców. Każdego ucieszy więc paliwowa karta podarunkowa dostępna na wielu stacjach, którą można doładować dowolną kwotą, umożliwiając osobie obdarowanej nieograniczone tankowanie w ramach kwoty doładowania.

Skrobaczka lub odmrażacz do szyb

skrobaczka do szyb
Tradycyjna skrobaczka do szyb to niedrogi, ale praktyczny prezent i przedmiot niezbędny podczas zimowej zawieruchy, gdy z nieba intensywnie spadają płatki śniegu, a szyby pokrywają się szronem z powodu ujemnych temperatur. Jeszcze wygodniejszy w codziennym zastosowaniu jest specjalny preparat do odmrażania, który wystarczy nanieść na szybę, żeby w mgnieniu oka stała się przejrzysta.

Ładowarka samochodowa

Ładowarka samochodowaPrzedmiot szczególnie przydatny kierowcom, którzy często jeżdżą w dalekie trasy. Ponieważ baterie współczesnych telefonów pozwalają na ich użytkowanie maksymalnie przez 1 dzień, ładowanie w trasie często jest koniecznością. Zanim jednak zdecydujesz się na kupno ładowarki samochodowej, upewnij się, że osoba, którą chcesz obdarować, jeszcze jej nie ma. W przeciwnym razie trudno będzie uznać prezent za udany.

Zestaw głośnomówiący

zestaw głośnomowiacyJak wiadomo, rozmawianie przez telefon w trakcie jazdy jest zabronione, podczas gdy wykonywanie tej samej czynności przy użyciu zestawu głośnomówiącego nie stanowi wykroczenia. Dlatego jest on bardzo przydatny dla kierowców, którzy często są w trasie i w trakcie jazdy muszą załatwiać liczne sprawy.

Nawigacja samochodowa

Nawigacja samochodowaPrezent z gatunku tych droższych, ale jakże znakomity dla zapalonych podróżników, którzy często jeżdżą autem po Polsce i zagranicą. Niby każdy ma darmowe mapy Google w telefonie, ale nie wszędzie Internet jest dostępny, a aplikacja Google nie zawsze działa i nie jest idealna. W praktyce znacznie lepsze sprawują się nawigacje GPS, które są dokładniejsze, nie wymagają połączenia z Internetem i oferują o wiele więcej funkcji.

CB radio

CB radioKolejny upominek dla kierowców, którzy regularnie podróżują na dalekich trasach. W ich przypadku wiedza, gdzie stoją „miśki”, jest na wagę złota. Za pośrednictwem CB radia można również na bieżąco uzyskiwać wiele przydatnych informacji na temat stanu drogi czy ewentualnych przeszkód i utrudnień, które warto omijać.

Radioodtwarzacz

RadioodtwarzaczJeżeli wiesz, że ktoś z Twoich bliskich, komu chcesz sprawić upominek, nie ma radioodtwarzacza w aucie lub go posiada, ale narzeka na jego jakość bądź stan, sprezentuj mu nowy, lepszy model. To z pewnością będzie udany prezent.